Jarní novinky SECO

vytvořeno: 12.2.2021, před 3 roky v rubrice Novinky .

Rohové frézování může přinést různé výzvy, například jako je zajištění spolehlivosti frézování zefektivnění nástrojového vybavení.

Pomocí nových fréz TURBO 16 snížíte nestabilní procesy u rohového frézování, zlepšíte své výsledky a snížíte náklady na obrábění. Frézy Turbo 16 zajistí vysokou produktivitu - malá zubová rozteč vybraných fréz zvyšuje rychlost úběru materiálu až o 50 %.


Benefity při využití fréz TURBO 16 :

MINIMALIZACE CHVĚNÍ NEBO HLUKU PŘI ROHOVÉM FRÉZOVÁNÍ
ZLEPŠENÍ UTVÁŘENÍ TŘÍSEK, PROCESNÍ SPOLEHLIVOSTI A VÝKONNOSTI
SNÍŽENÍ NÁKLADŮ NA NÁSTROJE A VÝROBU A ZVÝŠENÍ UDRŽITELNOSTI

Rohové frézy Turbo 16 – nová generace špičkového programu Turbo – vychází vstříc všem uvedeným . S působivým výčtem svých optimalizovaných funkcí představuje řada Turbo 16 frézy s výjimečným výkonem, hladkým záběrem a nízkou hladinou hluku. Jsou to nástroje schopné prakticky všech aplikací v nejrůznějších obráběných materiálech.

Rohová fréza Turbo 16 je zástupcem nové generace špičkové řady Turbo. S vysokou flexibilitou je ideálním nástrojem první volby pro většinu aplikací – od obrábění čelních ploch, drážkování a rohového frézování až po ponorné frézování a šikmé zafrézování v široké škále obráběných materiálů.


Objevte výzvy a možnosti řešení, které vám pomohou dosáhnout spolehlivé frézování.