Slide background

Laserové řezání

Precizní přesnost zpracování ocele, hliníku nebo nerezu

Slide background

CNC ohýbání

Maximální přesnost a opakovatelnost ohybů

Slide background

CNC obrábění

Moderní technologie obrábění na více osých strojích

Vítejte ve společnosti MAVA lisovna s.r.o.


Na trhu působíme více než 20 let a hlavní náplní naší práce je lisování a tváření kovových materiálů. Ohýbání plechů, obrábění ocelových materiálů, zpracování hliníkových a nerezových materiálů. Provádíme také řezání (pálení)  laserem a  jsme schopni navrhnout a vyřešit různé technické problémy ve vlastní konstrukční kanceláři.

Pracujeme pro automobilový průmysl, strojírenství, elektrotechnický průmysl, stavebníctví nebo obuvnický průmysl. Stále se rozvíjíme a k výrobě využíváme nejmodernější technologie, nově např. laser od firmy TRUMPF Trulaser 3030Fiber se zdrojem TruDisk 4001. Laser středisko pracuje v nepřetržitém provozu. Námi vyrobené  komponenty či součástky se nachází ve výrobcích v České republice,ale také po celém světě.

 Naše firma sídlí ve městě Fryšták, které se nachází v blízkosti Krajského města Zlín.


Naše portfolio služeb jsme rozšířili o prodej nástrojů SECO, kartáčů LESSMANN, měridel zn. MITUTOYO a také o sortiment brusných a řezných kotoučů LUKAS ERZETT

Více o prodeji nástrojů
Zavedení úsporných opatření ve společnosti MAVA-lisovna s.r.o.

Společnost MAVA-lisovna s.r.o. zahájila fyzickou realizaci projektu CZ.01.3.10/0.0/0.0/18_183/0016373 „Zavedení úsporných opatření ve společnosti MAVA-lisovna s.r.o.“.

Záměrem projektu je výrazné snížení energetické náročnosti výrobních a technologických procesů. Předkládaný projekt je zaměřen na nahrazení zastaralé energeticky náročné technologie se zásadním dopadem na snížení celkové energetické náročnosti provozu.

Na operaci je poskytována finanční podpora EU