Novinky

V této sekci vás chceme informovat o tom, co je u nás nového. Bude se jednat o zajímavé projekty, nové technologie nebo ukázky našich výrobků.

České strojírenství v roce 2016 poroste

před 8 roky, 18.2.2016

Strojírenský sektor v letošním i příštím roce opět poroste. Ředitelé strojírenských firem očekávají v roce 2016 mírný růst sektoru o 2,7 procenta. O další 2,5 procenta stoupne objem produkce v roce 2017. Na růstovém vývoji se shodlo osm z deseti ředitelů firem. Spolu s trhem porostou také tržby jednotlivých firem, a to v průměru o 5 procent. Tento růst plánují ředitelé společností podpořit hlavně navyšováním objemu zakázek a expanzí do zahraničí. Vyplývá to ze Studie českého strojírenství Q1/2016 zpracované analytickou společností CEEC Research.

Číst celý článek

Je dobré vědět...

před 8 roky, 20.1.2016

Jen tak pro zajímavost přikládáme informace o průmyslové revoluci. Nyní se nacházíme v době kdy začínájí vznikat první plně automatizované továrny a tím velmi rychle směřujeme k takzvanému průmyslu 4.0. (vlastně už v něm jsme).Pomocí metod a nástrojů průmyslu 4.0 by mělo dojít k úsporám času a peněz a zvýšení flexibility firem. Průmysl 4.0 či čtvrtá průmyslová revoluce) je označení pro současný trend digitalizace, s ní související automatizace výroby a změn na trhu práce, které s sebou přinese.

Číst celý článek

Setkání zástupců strojírenských firem

před 8 roky, 21.12.2015

9.12. 2015 se zástupci naší společnosti setkali se svými kolegy z ostatních strojírenských firem našeho regionu. Toto setkání pořádala Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně společně se Zlínským krajem. Níže si můžete předčíst koopii tiskové zprávy.

Číst celý článek

Nové stroje v naší firmě

před 8 roky, 2.11.2015

Díky pozitivnímu rozvoji naší společnosti můžeme v halách přivítat 3 nové stroje. Jsou to : 3osé vertikální centrum AKIRA SEIKI, ojehlovací stroj LISSMAC a ohraňovací lis SafanDarley

Číst celý článek

Panty

před 8 roky, 29.10.2015

Naše firma vyrábí panty dle požadavků zákazníka.

Číst celý článek